Ważna informacja

MediKod można uzyskać tylko do 15 lutego br. W celu uzyskania finansowania skontaktuj się z infolinią 22 266 83 70

Jeżeli cenisz samodzielność i dyskrecję i chcesz otrzymać w pierwszej kolejności powiadomienie o nowym, uniewersalnym rozwiązaniu od LM PAY S.A. z 6-krotnie większym limitem zostaw kontakt wypełniając formularz.

1

TWOJE DANE I

2

TWOJE DANE II

3

DECYZJA

Error Wyłącznie pierwsze imię z dowodu osobistego.
Error Nazwiska dwuczłonowe MUSZĄ być wpisane z łącznikiem, bez spacji np. KOWALSKA-NOWAK
Error
Error

Wyrażam zgodę na:

Error

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez LM PAY S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu skorzystania z usług finansowych świadczonych przez spółkę LM PAY S.A.. Administratorami danych osobowych jest spółka – LM PAY S.A. z siedzibą: ul. Lechicka 23a, 02-156 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia przez LM PAY S.A. weryfikacji umożliwiającej podjęcie decyzji co do udzielenia finansowania. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Error

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych dotyczących produktów i usług LM PAY S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 17 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013, poz. 1422)

Error

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia przez LM PAY S.A. w rozmowach telefonicznych informacji o charakterze marketingowym oraz używania automatycznych systemów wywołujących w celu marketingu bezpośredniego.

* Zgody są wymagane, aby otrzymać MediKod